Siirry pääsisältöön

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Askarruttako jokin mieltä? Tivolitiimi vastaa mielellään kysymyksiisi.

Yhteystiedot

Tivoli Sariola Oy
Vehkalantie 35
04200 Kerava
info@tivolisariola.fi

Ville Sariola

Toimitusjohtaja

+358 40 509 2949

ville.sariola@tivolisariola.fi

Anna Sariola

Hallintojohtaja

+358 40 834 28 30

anna.sariola@tivolisariola.fi

Tapio Sariola

Tivolin johtaja

+358 400 462 211

tapio.sariola@tivolisariola.fi

Leena Sariola

Talouspäällikkö

+358 400 207 879

leena.sariola@tivolisariola.fi

Tinna Kontinen

Viestintäpäällikkö, Laitevuokraus

+358 40 767 1601

tinna.kontinen@tivolisariola.fi

Anna Sariola-Sakko

Pelihankinnat, koulutusvastaava

+358 40 730 9009

anna.sariola-sakko@tivolisariola.fi

Petri Sariola

Tekninen päällikkö

+358400456370

petri.sariola@tivolisariola.fi

Ota yhteyttä

Askarruttaako jokin mieltä? Tivolitiimi vastaa mielellään kysymyksiisi.

Tivoli Sariola Oy
Vehkalantie 35
04200 Kerava
info@tivolisariola.fi

Yhteydenottolomake / palaute
Mitä asia koskee?
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Miljoona Tivoli @ Tuuri 24.6.-14.8.