Hoppa till sidans innehåll

Kontakt

Kontakt

Funderar du över något? Tivoli-teamet svarar gärna på dina frågor.

Adress

Tivoli Sariola Oy
Vehkalantie 35
04200 Kerava
info@tivolisariola.fi

Ville Sariola

VD

+358 40 509 2949

ville.sariola@tivolisariola.fi

Anna Sariola

Administrativ direktör

+358 40 834 28 30

anna.sariola@tivolisariola.fi

Tapio Sariola

Tivolidirektör

+358 400 462 211

tapio.sariola@tivolisariola.fi

Leena Sariola

Ekonomichef

+358 400 207 879

leena.sariola@tivolisariola.fi

Tinna Kontinen

Kommunikationschef, Uthyrning

+358 40 767 1601

tinna.kontinen@tivolisariola.fi

Anna Sariola-Sakko

Spelen, undervisningarna

+358 40 730 9009

anna.sariola-sakko@tivolisariola.fi

Petri Sariola

Teknisk chef

+358400456370

petri.sariola@tivolisariola.fi

Kontakta oss

Funderar du över något? Tivoli-teamet svarar gärna på dina frågor.

Tivoli Sariola Oy
Vehkalantie 35
04200 Kerava
info@tivolisariola.fi

Kontaktformulär / respons
Vad är ärendet?
Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.
Miljoona Tivoli @ Tuuri 24.6.-14.8.